Jos lähtis ajelulle ja tätikyläilylle.
Hahmot Juskanen, Estate ja Captain Howdy vois olla eri mieltä.
Tulipa käytyä Apinassa ensimmäistä kertaa selvinpäin tai ylipäänsä missään baarissa. Odotin pahempaa, mutta tuskin silti tapahtuu toiste.
Eihän noista nyt ole luotettavia todistajia kuin 2:ksi ensinmainittua, jos hekään. Jos naiseus lasketaan raskauttavaksi asianhaaraksi niin tää on nollasummapeli ja puhdas pöytä.
Kolmella eri selaimella yritin katsoa IL TV:n videon pätkän, mutta näin vain kolme mainosta. Jää mukamas lataamaan videota, mutta mitään ei tapahdu.
Haistakoon pitkän vitun runkkari, joka tuon on tehny. Potkut ja siwan hyllyjä täyttään työmarkkinatuella.
Mä luulen, ettei runkkarilla kauhiasti sitä vastaan olisi.Haistakoon pitkän vitun runkkari, joka tuon on tehny. .
Herranjumala! Kultaisessa?
Ja voitti. Mä en silti voittanut, kun Hull sössi tasurin. Kaikki muut oikein.
Huh, huomenna son menoa sit.
Tsemppiä ja oikiaa asennetta.
![]()
Käytiin ystäväpariskunnan kanssa kävelyllä Turun linnan luona.
Pöllötys ja natotuskin on tulleet sen jälkeen.
Höh, jotain uskollista tosifaniutta tuo...Thyllis, lankuttaminen on so last season! Pöllötys ja natotuskin on tulleet sen jälkeen.