markoj
Custom User
- Liittynyt
- 28.12.1998
- Viestit
- 38925
Huonoin peli ikinä. Hasta paiska renngeist.
Komp!
Onks mulla enkat?
4184
Huonoin peli ikinä. Hasta paiska renngeist.
Suomessa parasta on kieli?
Kielemme hienouksia olen joskus paikallisille yrittänyt selittää sanan "juoksentelisin" avulla.
Kuka tahansa nyt 2048 saa esille. Mutta onistuuko Mossen löytäminen?
Olen tähän mennessä onnistunut välttämään erään tietyn kielinaisen videot.
Toki jatkuva lööpitys voi saada selkärangan katkeamaan jossain kohtaa.
Tuota nyt tulee muutenkin harrastettua joka asiassa, joten ei vielä ylitä uutiskynnystä.Voihan se olla että et tajua niitä kieliä ollenkaan. Varmuuden vuoksi kannattaa olla katsomatta, ettei mene herne nenään ja mahdollisesti loukkaannu toisen lahjakkuudesta.
Että industriaalia meinaat ruveta väsäämään :thumbup:.Jahka nykyinen bändiproggikseni on koluttu loppuun, on seuraavan nimi oleva Erektoitunut penis.
No hiukan täällä jo keräilysormet syyhyää.Tästä ei enää puutu kuin se, että joku haukkuu teidän tuotantonne olevan "atonaalista paskaa" ja JPP ilmoittaa Materialisitinen Onni -toikissa hankkineensa koko tuotantonne.
Pyryffin Erektoituneelle penikselle hyvä piisin nimi tossa. Tosin tehty jo, mutta englanniksi, niin ei haitanne.Hei haloo!!!! Koli on bakteeri! Se on nääin pieni!
Ei siellä mahdu järjestämään mitään.
Jos dellaat viestisi, niin jään sinulle jotakin velkaa.