Satuitko näkemään ratikoita?
Jännittikö?Itseasiassa näin.
Satuitko näkemään ratikoita?
Jännittikö?Itseasiassa näin.
Miksi inttiä varten pitää totutella puuroon? En tainnut 180pv:n aikana nähdä moista einestä kertaakaan.
Jännittikö?
Enemmän ihmetyttää se, miksi pitäisi muutenkaan.Miksi inttiä varten pitää totutella puuroon? En tainnut 180pv:n aikana nähdä moista einestä kertaakaan.
Keitän mulle kaurapuuroa. Intti alkaa alle kahden viikon päästä, joten on jo aikakin totutella puuroon. Aikaisemmin mulla on ollut ongelmana se, että puuro alkaa oksettamaan, joten tehtävä ei ole todellakaan helppo.![]()
Kannattaa sitten harjoitella märissään, kylmissään ja väsyneenä oloa metsässä. Välillä voi sitten kanniskella vähän painavia tavaroita.
MISSÄ tollanen inttipaikka on??
Kannattaa sitten harjoitella märissään, kylmissään ja väsyneenä oloa metsässä. Välillä voi sitten kanniskella vähän painavia tavaroita.
Yks jannuhan meillä ei syönyt puuroa siitä syystä, että se ei maistunut hyvälle ketsupin kanssa.Mä en tainnut 362 päivän aikana syödä puuroa. Aina oli kyllä muutakin tarjolla.
Mä en tainnut 362 päivän aikana syödä puuroa. Aina oli kyllä muutakin tarjolla.
Pullaa, pizzaa, makaronia ja ranskalaisia. Niistä on nykynuoret rakennettu.
mihis Nipsuhuuli on muuten menossa gonahtamaan ?
Noin kauan kuivilla ja sitten ratkee.. :nope::thumbfh: