Lancer
Realisti
Helkkari, ei tähän voi tottua...
Olen ehkä kuukauden ollut nyt ilman allekirjoituksia, enkä koe oikeastaan mitään menettäneeni.
Lähdin kohti Joensuuta. Alkumatkasta lossikyytiä..,![]()
Savonlinnasta sitte lähdetty, vaiko jostain toisaalta? Joensuun talibaani-johtaja juo kahvia parhaillaan.Lähdin kohti Joensuuta. Alkumatkasta lossikyytiä..,![]()
Ihan huippu, haastattelijakin on hyvä. Aha.Annin lemmikkieläinhaastattelu saa hyvälle tuulelle! :ahem:
Savonlinnasta sitte lähdetty, vaiko jostain toisaalta? Joensuun talibaani-johtaja juo kahvia parhaillaan.
Niinpäs onkin, jos nyt koordinaattisi suurinpiirtein tiedän. Matkassa vissi ero. Ostithan lossilta taxfree-tuliaisia?Ihan lyhin (muttei nopein) reitti kotoa on Puutossalmen lossin kautta. Säästin vähän firman rahoja mutten aikaa.
Jos lähtis taas kotiin.
Se olis sitten kämppis menossa vaihtoon. Ikäviä nuo naiset, kun saavat tuolla tavalla hyviä miehiä houkuteltua pois poikamiesbokseistaan.
Olipa vapauttava tunne turauttaa sissipaskat kuusen juureen kaupungin metsässä. Kuin olis saavuttanu jonkun uuden hengellisyyden asteen elämässään. Siellä se geokätkö lepää.