PeePee
Team 107
Varmaan tarkoittaa yleisurheilun maanosien mestaruuskilpailuja.
Sen siitä saa kun on kehno opettaja äidinkielessä. Sukuvika jne. Perutaan edellinen lausahdus.
Varmaan tarkoittaa yleisurheilun maanosien mestaruuskilpailuja.
Sen siitä saa kun on kehno opettaja äidinkielessä. Sukuvika jne. Perutaan edellinen lausahdus.
Pohjois-Korean johtajat varmaan säveltäneet enemmän oopperoita kuin muu maailma yhteensä, mutta ei nyt heitä lasketa.
Eihän se huonosti soita, mutta eipä kait töiksensä soittanut pätkääkään?Eikös Blowjob Bill soita saksofonia? Mutta tässä haettaneen vähän enempi ammattimaista muusikkoa kai..?
Eihän se huonosti soita, mutta eipä kait töiksensä soittanut pätkääkään?
Onkos missään maassa ollut muusikkoa presidenttinä?
Hyvä biisi, mutta ei ihan sitä mitä mie hain.Tässä heti usiampi http://www.youtube.com/watch?v=_sj_U6vObUA
Hyvä biisi, mutta ei ihan sitä mitä mie hain.![]()
Hyvä biisi, mutta ei ihan sitä mitä mie hain.![]()
Banjoaminen on riitti, jossa moderaattoreista hölmöin piestään amerikkalaista alkuperää olevalla kielisoittimella.
Banjoamiseen voidaan käyttää myös kitaraa banjon kaverina. Yleensä silloin vedetään Dueling Banjos ja sen jälkeen sisäsiittoinen metsämörkö ruuvaa banjottua kysymättä haitariin.
Haitarinsoiton jälkeen banjottu esittää perinteisesti soolon. Metsämörkö yhtyy.
Ei tule mieleen varsinaista presidenttiä, mutta presidenttiehdokasehdokkaana on ollut Jello Biafra (USA:ssa) ja presidenttiehdokkaana Veltto Virtanen (Suomessa).Onhan tuosta ollut jonkin aikaa, jotta Wyclef Jean hakemassa Haitin presidentin paikkaa. Onkos missään maassa ollut muusikkoa presidenttinä?
Niin ja hänhän ollut Fugeesissa ja soolouralla nyt ainaskin, jos ei raksuta.