<-- Itsehän vinkkailen tossa avattaressani kokoajan!
Mielenkiintoista nähdä ensi vuonna miten Alonso ja Massa tulee toimeen samassa tallissa ja kumpi vie voiton! Ja kenellä menee hermot ekana...eli vaikkei Kimi jatkaiskaan niin todellakin mielenkiintoinen kausi tulossa kaikin puolin!
Voi Saara, miten meidän ystävyyden kanssa nyt käy kun en Nandoa enää kannata? Ethän anna sen vaikuttaa, please???
Kaikki varmaan luulee että se johtuu Kimistä mutta ei se niin yksinkertaista ole. Pahin skenario olisi ollut sekä Kimi että Nando Ferrarissa, en olisi halunnut sen toteutuvan kaiken sen jälkeen mitä on tullut esiin.
Ai Saara on kova Alonso-fani vai? Itse en ole oikeen koskaan pitänyt Alonsosta.. erinomainen kuski, ei siinä mitään, mutta mielestäni ollut liian paljon mukana vihulipelissä ja oudoissa skandaaleissa. Arvostan kyllä kuskina, ei siinä mitään, mutta joku siinä on mistä en pidä ollenkaan..
Mielenkiintoista nähdä ensi vuonna miten Alonso ja Massa tulee toimeen samassa tallissa ja kumpi vie voiton! Ja kenellä menee hermot ekana...eli vaikkei Kimi jatkaiskaan niin todellakin mielenkiintoinen kausi tulossa kaikin puolin!
Massa vie ja Alonso paiskoo ovia. :ahem:
Panisin
Toi silmäisku yhdistettynä sen alla olevaan "LETS FUCK!" -tekstiin Tyttöjen topicissa on ihan mielenkiintoinen yhdistelmä.Jahas kaikki peliin:
![]()
Jotenkin oli muuten melkoisen nolo villapaita. Tuli mieleen väistämättä se että ollaan haettu jotain punaista päälle kun ollaan Ferrarin tilaisuudessa mutta virallista paitaa ei saa vielä laittaa sopimusten takia.Mistäköhän Alonso oli hankkinut sen kummallisen villapaidan...
Jotenkin oli muuten melkoisen nolo villapaita. Tuli mieleen väistämättä se että ollaan haettu jotain punaista päälle kun ollaan Ferrarin tilaisuudessa mutta virallista paitaa ei saa vielä laittaa sopimusten takia.
Ja mitäpä tulee mieleen Schumin roolin muuttumisesta Ferrarilla, Alonso pistää heti organisaation uusiksi![]()
Fernando haluaa varmistaa, että ei joudu ajamaan kuivankelin renkailla märällä radalla. Häiriötekijöiden minimointia.![]()