Näin on.:ahem:
Sakinko raukka siis epailit mua alussa?!?! Senkin kurjimus!
Näin on.:ahem:
Saako sut auttaa ristille vai kiipeetkö ihan itte?![]()
Sakinko raukka siis epailit mua alussa?!?! Senkin kurjimus!
En epäillyt, ainakaan pahasti, vaan 'muut' epäili. OoPee kyllä pisti sitten 'kaikille' mailia siitä että lienet ihan oikeesti 'nainen' tai ainakin et ole Noppis.![]()
Jep. Ma tiesin heti kenenka siipien suojaan kannattaa kapertya.
Oopee on mun mussukka 4-ewa!
Multa puuttuu jeesukseksi tulemisesta se, etten ole kertomassa muille, miten heidän kannattaisi käyttäytyä tai toimia.
Jep. Ma tiesin heti kenenka siipien suojaan kannattaa kapertya.
Oopee on mun mussukka 4-ewa!
Niin en mä muuten, mutta pisti ihan aidosti sääliks, että jotakuta pidetään Noubena. Kuvitelkaa nyt. NOUBENA? Kundina, joka piereskelee treffeillä sadehousuihin ja paskoo kalastustarvikeliikkeen vessan niin tukkoon, että kellarikin lainehti :nope::nope::nope:
Kiitti ihan witusti.
Entä jos kuitenkin huomauttaa kaverille ja sit tää kaverikin on itse sitä mieltä, että "Sun kommentointi oli ihan asiallista asiassa."? :frank:
Ala nyt taas oo noin mustis!!! Sa oot mun oma pikku ihanuus... Kato kaikilla teilla on ihan oma miehinen virka.
HEi! Mista sa tiesit etta ma....EIKU EI MITAAN!!!!!
Ai et muuten muka? Olis vahan tarvinnu korvan tapaa rapsutella niin olisin saanu sun tilinumeronkin.![]()
Ei nyt ollut kyse siitä eikä sinusta.![]()
Olis vahan tarvinnu korvan tapaa rapsutella niin olisin saanu
Enkö mä muka antanu sitä?![]()
Enkö mä muka antanu sitä?![]()
Jos olisit niin ma viettaisin Jet Set elamaa monacossa
Mun rahoilla Jet Set -elemää Monacossa? Dream on![]()
...No ei siihen paljoa tarvi! Siellä mentäis limusiinilla edes takasin.
Käviskö KTM:n fillari?![]()