Ei oo, kun IDO MASA!SE ON LAMBIC!
Ei oo, kun IDO MASA!SE ON LAMBIC!
Oletko se sinä se toinen tuossa pöydässä? Vai lara?Kakkonen on toistaiseksi ykkönen. Bravo.
Mää kuvittelin, että se ois Alppu. Just kömpiny sillan alta.Oletko se sinä se toinen tuossa pöydässä? Vai lara?
Sillä vaan on tommonen neuvostohenkinen meininki meneillään paidassa ja noin. Ja muutenkin on kovin kaasuhellaihmisen oloinen jantteri.Mää kuvittelin, että se ois Alppu. Just kömpiny sillan alta.
Ollaanpa sitä nyt heterolla päällä.Kakkonen on toistaiseksi ykkönen. Bravo.
Ajatteliksä et mul on tommoset pulisongit vai?Oletko se sinä se toinen tuossa pöydässä? Vai lara?
Enkäkö legendaarista apinaa! Kato vähän avatartas. Sama jätkä.Ajatteliksä et mul on tommoset pulisongit vai?
Mehestä en tiedä, mutta ainakin mä yritän olla ajettelematta moista :nope:Ajatteliksä et mul on tommoset pulisongit vai?
No eihän mul semmosii ookkaan, ihan pitkät on hiukset nykyjään, itekki aina vähän säikähdän, että näinkö sitä naisistutaan iän myötä. Hyvä toki niin.Mehestä en tiedä, mutta ainakin mä yritän olla ajettelematta moista :nope:
Yhdennäköisyys on muuten hämmästyttävä.SE ON LAMBIC!
Kysäistään vielä Masan mielipidettä tavoistaYhdennäköisyys on muuten hämmästyttävä.
Joku pentele on mennyt avamaan ja syömään sen luukun jo etukäteenYhyyyy ... rastia pukkaaa