Siintä tontista tuli nyt sitten suojelualue. Evakkoon heti sieltä kaikki ja sähköpiikkilanka-aita ympärille!On, mun vanhempien omakotitalon etupihalta on toi kuva.
Näyttääköhän ne nyt ihan eriltä?Ja kuvien perusteellä molemmat näyttää jokseenkin samalta ja myös samalta kun noissa mun kuvissa.
Vastausta ei löytynyt edes sienikirjasta.
Sulle on vahingossa näytetty opetusfilmi kojoottien seksielämästä. Se pärskähtely meinas vaan, että narttua ei kiinnostanut niellä.Pienenä katoin dokumentin missä kojootit söi tuollasia ja sitte ne aivasteli. Se oli aika hassua.
Dokumentissa seurattiin kahta laumasta erotettua urosta. Se oli aika hassua.Sulle on vahingossa näytetty opetusfilmi kojoottien seksielämästä. Se pärskähtely meinas vaan, että narttua ei kiinnostanut niellä.
Toi on muuten se koirantatti tjsp. Muistan kun mökillä kaikki kesät tuli selattua ainoastaan ja pelkästään mummon sienikirjaa. Teenpä vielä tarkemman haun.Helppo. Latinaksi kyseessä on carnis longa coitus latus anaalis. Suomeksi en just nyt muista.