Mehe Rienarsuo
Lupaavin tulokas
JUMALAUTA!Niitä ei nyt loistavia ole....
JUMALAUTA!Niitä ei nyt loistavia ole....
Ja näin Iso8 oppii kuin vahingossa loukkaamisen jalon taidon. Onnittelut hänelle.JUMALAUTA!
Anteesksi, en mä sitä pahalla ajatellut. Mutta minusta ei saa Ilvestä kehuvaa ihmistä.JUMALAUTA!
Se tosiaan oli vahinko en halunnut loukata ketään.Ja näin Iso8 oppii kuin vahingossa loukkaamisen jalon taidon. Onnittelut hänelle.
Mun mielestä tommosen jatkuvan vittuilun ja ajojahdin vois jo pikkuhiljaa lopettaa :thumbdownAnteesksi, en mä sitä pahalla ajatellut. Mutta minusta ei saa Ilvestä kehuvaa ihmistä.
Se tosiaan oli vahinko en halunnut loukata ketään.
Mitä, mä vaan sanoin miten asia on. No kyllä mä valehdellakkin voin jos haluat...Mun mielestä tommosen jatkuvan vittuilun ja ajojahdin vois jo pikkuhiljaa lopettaa :thumbdown
...ja epärehellinenkin vielä :nope:No kyllä mä valehdellakkin voin jos haluat...
Mitä sä nyt selität? Mä vaan sanoin, että jos totuuden puhuminen ei kelpaa niin kyllä mä valehdellakkin voin....ja epärehellinenkin vielä :nope:
Haluatko juma lautaa vai jumal autaa?JUMALAUTA!
...eli ts. olla epärehellinen :frank:Mä vaan sanoin, että jos totuuden puhuminen ei kelpaa niin kyllä mä valehdellakkin voin.
No en ole epärehellinen....eli ts. olla epärehellinen :frank:
"En ole epärehellinen, mutta kyllä mä valehdellakkin voin" ? :thumbfh:No en ole epärehellinen.
Siis ääh en ole nyt epärehellinen."En ole epärehellinen, mutta kyllä mä valehdellakkin voin" ? :thumbfh:
:thumbup:Siis ääh en ole nyt epärehellinen.
Ilves ja ahma ovat hienoimpia elukoita mitä maassamme liikkuu.Anteesksi, en mä sitä pahalla ajatellut. Mutta minusta ei saa Ilvestä kehuvaa ihmistä.
Siis eläin on söpö.Ilves ja ahma ovat hienoimpia elukoita mitä maassamme liikkuu.
Susta tuli ilvestä kehuva ihminen.Siis eläin on söpö.
Siis meinasin, että Ilves Sm-liiga joukkuetta en kehu.Susta tuli ilvestä kehuva ihminen.
Ei kuitenkaan pidä unohtaa Yrjölää eikä myöskään Alppua.Ilves ja ahma ovat hienoimpia elukoita mitä maassamme liikkuu.
Ehkä muttei kaikkea aina jaksa mainitakaan. Tällä kertaa näköjään team ahma&ilvesEi kuitenkaan pidä unohtaa Yrjölää eikä myöskään Alppua.
Ei tietenkään, mutta Jjusban ja Captain Howdy ovat sellaisia petoja, joita Isokäsi kannustaa luonnossa, mutta ruoskii S/M-liigassa.Ei kuitenkaan pidä unohtaa Yrjölää eikä myöskään Alppua.