Nyt olis huikee sauma heittää SCREENSHOT itsestäsi niissä ostamissasi vähissä vaatteissa.Tuli Hollannin reissulla ostettua vähän vaatteita - ja Belgian puolelta löysin suosikkiteetäni! :eek!:
Tänään oli julkaisupäivä, eikä näkynyt levyä kotona. Saatana mitä tunareita siellä Äxässä! :frank:Viikatteen Linna Espanjassa -Ep tuli pari päivää sitten ennakkotilattua.
Oota hetki, linssi meni munavaahtoon.Nyt olis huikee sauma heittää SCREENSHOT itsestäsi niissä ostamissasi vähissä vaatteissa.
Ovat näemmä jo postittaneet ne. Nopeeta toimintaa.http://www.granite.se/gallery/eyewear/sport... tuolla sivulla ne ovat alimmat oikealla olevat.
Sama täällä. Paitsi että cd:n ostin, tälleen:Tuollainen tuli hankittua:![]()
12". Nyt pääsi kuulemaan Kouvostoliiton laulun kokonaisuudessaan.
Suomalainen Kemira omistaa Tikkurilan. Kemira työllistää suoraan yli 10000 henkilöä yli 40:ssä maassa. Välillisesti moninkertaisen määrän.
Ulkomaalaisomistus Kemiran osakkeista on noin 15% - ja jatkuvasti pienenemään päin.
Taidanpa sipaista siivun itsellenikin eläkesäästöiksi vielä tänä vuonna.
Itse myin omat Kemirani pois jo ennen Tikkurilan irtautunista. :frank:Tuli ryhdyttyä tänään hieman aiempaa tukevammin Kemiran omistajaksi.
Edellisistä osuuksista piti maksaa Tikkurilan kera 5 euroa/osake, nyt jo 8 euroa ilman Tikkurilaa.
Jep. Jotain 160€ taisin omasta "nahka-MOMO:sta" maksaa.Kallein malli oli siihen aikaan. Omani ostin esittelykappaleena ja siksi vähän edullisemmin. Olisikohan tavan hinta pyörinyt 150-170 eurossa.
Pikkasen lisää rahaa kun olis sijoittanut niin olis saanut lokarit, lukon, valot ja kilikellon.
Pistin itseasiassa muutaman kympin lisää ja nuokin kyllä tulee mukaan, ynnä matkamittari ja pulloteline. Ei vain ollut netissä varustellusta versiosta kuvaa.Pikkasen lisää rahaa kun olis sijoittanut niin olis saanut lokarit, lukon, valot ja kilikellon.![]()