PuoliPöhkö
Well-known member
Jos tästä viileämmäksi menee, niin se on jo supramaagista!Aika viileetä! Vai mitä?
Jos tästä viileämmäksi menee, niin se on jo supramaagista!Aika viileetä! Vai mitä?
Eiks lataus ole lämmintä hommaa?Aika viileetä! Vai mitä?
Mää taas osaan kirjottaa viestejä ilman, että ajattelen niitä.Mä osaan taikoa tänne viestejä ilman että kirjoitan niitä!
:eek!:Mää taas osaan kirjottaa viestejä ilman, että ajattelen niitä.![]()
Tai ainakin siltä tuntuu, kun lukee jotain vanhoja viestejä. Varsinkin muilla foorumeilla (varmaan täälläkin):eek!:
Itsekin yritin sitä maagisilla kyvyilläni etsiä. En löytänyt.Tämä toikki hakee vertaistaan sitä löytämättä.
Mite sulta sujuu Dunsfold Parkin radan kiertäminen?Mulla on maaginen kyky, ihan oikeesti. Pystyn ajatuksen voimalla estämään (valitettavasti vain itseltäni) aivastuksen, vaikka se olisi jo iiihan juuri nenän päässä. Samoin pystyn ajatuksen voimalla lopettamaan hikan juuri sillon kuin huvittaa.
Nyt vaan kuittaamaan miljoona Randilta..
Maagisestihan seMite sulta sujuu Dunsfold Parkin radan kiertäminen?
Maagisesti?![]()
Voi olla että mulla oli äsken nuo "meteoriittihommat" meneillään, eli saatoin vahingossa vaikuttaa. En tiennyt, että niillä oli kisa kesken.Mäenhyppäyskilpailun tv-selostaja lausui hetki sitten lauseen, jonka oletan viittaavan joihinkin luonnossa esiintyviin maagisiin seikkoihin.
"Luonnossa tapahtuu tällä hetkellä asioita jotka voivat vaikuttaa kilpailuun."