Viesti oli kuitenkin postattu minuuttia vaille puolen yön.Vittu minuuti myöhäs jo perkeleeeeeeee.
e: no siinähän se olikin jo seuraavassa viestissä todettu, sorry.
Viesti oli kuitenkin postattu minuuttia vaille puolen yön.Vittu minuuti myöhäs jo perkeleeeeeeee.
Se ois muuten kova loppu kalenterille kun muuan forumisti keulii kaikista ohi kilpapyörällään.Eiköhän siihen kärkipaikalle ilmesty seuraavaksi muuan foorumisti kilpapyörineen :thumbup:
Ei vielä...Eiköhän siihen kärkipaikalle ilmesty seuraavaksi muuan foorumisti kilpapyörineen :thumbup:
Ai minä vai? Piikillä tosin.Se ois muuten kova loppu kalenterille kun muuan forumisti keulii kaikista ohi kilpapyörällään.
Jollei sitten Kovalaisen bensaletku jää autoon kiinni viikottain ja räjäytä kalenterin pintaan kertyneen tauhkan pois säännöllisesti ja tehokkaasti.Tapahtuu mitä hyvänsä niin tällä menolla kuvassa on aika täyttä vajaan kolmen viikon kuluttua.
Ja ajaa alla mainitun tulipallon läpi.Räikkönen ralliautolla ilmestyy seuraavaan :ahem:
Jollei sitten Kovalaisen bensaletku jää autoon kiinni viikottain ja räjäytä kalenterin pintaan kertyneen tauhkan pois säännöllisesti ja tehokkaasti.
Juu olin yllättynyt ettei kukaan arvannut, vaikka joka vuosi on joulukalenterissa ollut jotain suomalaisuuteen liittyvää 6.12.Sherlock olisi päivän teemasta voinut melkein ennustaa tapahtumien kulun.