Forumilainen kommenttikiteytymänä

Fagerholm

Oman elämänsä Sutil
Liittynyt
19.12.2004
Viestit
39266
Sijainti
Semminki
ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!ANAALIMATO!!!

:D :D :D :D :D
 

Mosse

Skidmark
Liittynyt
5.3.1999
Viestit
104235
Sijainti
On earth
Pakattiin puoliskon kanssa kamat skuutterin kyytiin ja lähdettiin lomamatkalla Rukalle. Kaljalava meni takalootaan. Muijalla reppu seljässä, jossa viikon syötävät. Koirat on pistetty kiinni takavilkkuihin. Juoskoon perässä. Jos pysähtyvät kusia haistelemaan ja lyövät topin, niin muijahan lentää eväsrepun kanssa huut helvettiin. HÄHÄHÄHÄHÄHÄHÄHÄHÄHÄ..... TAJUTTEKO, MUIJALLA LENTOREPPU. HÄHÄHHÄHÄHÄHÄHÄÄÄ.

Ääääh, paskat me mihinkään lähdetä. Lapsi pitäis tehdä ja kiertää Turku paikaillisbussilla. Lapioon pukeutuneena.
 

JPP

as Quo as possible
Liittynyt
2.3.2007
Viestit
24278
Sijainti
lappeen Ranta
Pierua, anaalia, paskaa ja lapiota käytetään nyt kisan ratkaisuun ja eniten eri sanoja tuosta listasta löytyi Mosselta. Hänelle voitto siis.

Pistetilanne:

Albert Oil 5
Aziz 2
Pyryf 2
markoj 2
JPP 2
PuoliPöhkö 1
Tsuhna 1
FW08 1
PekPoy 1
Nipsuhuuli 1
kouvotsvoni 1
Racer X 1
Burb 1
Mosse 1

Imitoidut:

Olga
Pyryf
Runar&Kyllikki
Mosse
markoj
FW08
Timanfaya
ITG
Mangelo
kouvotsvoni
FO110K
PuoliPöhkö
Joni
Hartsa76
Mehe Rienarsuo
Troy
JayR
Sue_me
Albert Oil
tmoi
Kurski
Dominic
 

Mosse

Skidmark
Liittynyt
5.3.1999
Viestit
104235
Sijainti
On earth
Tattis. Taas oli tuomari täys Judge.

Kiteytetään seuraavaksi Ässämiehen juttusia.
 

Dominic

Senior Member
Liittynyt
9.2.2000
Viestit
47813
Sijainti
Turku
Nyt vasta hiffasin, mistä tuo lapio tuonne tuli. Olin jo vallan unohtanut. :|

Tämä viesti ei osallistunut skabaan.
 

Dominic

Senior Member
Liittynyt
9.2.2000
Viestit
47813
Sijainti
Turku
Tämä viesti sen sijaan osallistuu

Tarkoitatko tosissasi, että yksinhuoltajaäiti olisi yhtä hyvä parisuhdekumppani kuin neitsyt? Kyllähän nyt selvä järkikin sanoo, että jos mies eroaa naisesta jättäen lapsensakin jälkeensä, on siinä naisessa pakko olla jotain todella pahasti vialla. Onneksi maailma on täynnä vielä koskemattomia neitsyitä ja niin sanottuja kunnon naisia.
 

Fagerholm

Oman elämänsä Sutil
Liittynyt
19.12.2004
Viestit
39266
Sijainti
Semminki
Nyt lähtee sellainen kylvö että ei mitään rajaa! Vuosia olette ikävöineet Ässämiestä ja vihdoinkin olen palannut, vahvempana kuin koskaan!
Eli pollattakoon päivän polttavaa aihetta sininen maito vs. vaaleansininen maito.
NYT LÄHTEE JA NYT JYSÄHTÄÄ! ÄSSÄMIES ON KYLVÄNYT KYLVÖN!!!!
 

Albert Oil

Hippi ja juntti
Liittynyt
14.2.2000
Viestit
55371
Sijainti
Korviesi välissä
Okei myönnän provosoineeni tuossa Talvivaara-asiassa mutta mitä perkelettä? Ei kai se nyt sitä asiaa muuta että te ette enää osaa keskustella asiallisesti ja argumentoiden?? Ei teistä tuollaisia vellihousuja ole yhtäkkiä tullut.
Siispä toistan kysymykseni: Pitäisikö presidentin valtaoikeuksia kaventaa?
 

Mosse

Skidmark
Liittynyt
5.3.1999
Viestit
104235
Sijainti
On earth
Voitto meni Pyryfille. Vähän oli osallistujia, eli valitsemani hahmo ei antanut liiemmin mahkuja monimuotoiseen vittuiluun lain.:thumbfh:

Pistetilanne:

Albert Oil 5
Aziz 2
Pyryf 3
markoj 2
JPP 2
PuoliPöhkö 1
Tsuhna 1
FW08 1
PekPoy 1
Nipsuhuuli 1
kouvotsvoni 1
Racer X 1
Burb 1
Mosse 1

Imitoidut:

Olga
Pyryf
Runar&Kyllikki
Mosse
markoj
FW08
Timanfaya
ITG
Mangelo
kouvotsvoni
FO110K
PuoliPöhkö
Joni
Hartsa76
Mehe Rienarsuo
Troy
JayR
Sue_me
Albert Oil
tmoi
Kurski
Dominic
Ässämies
 

Fagerholm

Oman elämänsä Sutil
Liittynyt
19.12.2004
Viestit
39266
Sijainti
Semminki
Kiitos, kiitos. Tuomari oli viisas, komea ja oikeudenmukainen.

Apinoitakoon seuraavalla rundilla hahmoa burb.
 

Albert Oil

Hippi ja juntti
Liittynyt
14.2.2000
Viestit
55371
Sijainti
Korviesi välissä
Hyräilin äsken niin erinomaisen balladin, että sodat loppuivat, Obama ja Putin halasivat ja meret puhdistuivat muoviroskasta. Ansaitsen siis nyt hieman pääkkiksiä, enkö vain, no kyllä.
 

JPP

as Quo as possible
Liittynyt
2.3.2007
Viestit
24278
Sijainti
lappeen Ranta
Söin äsken niin paljon pääkkiksiä, että soitin takapuolellani Porilaisten marssin. "jo tulta kohta kalpa lyö" -kohdassa tuli paska housuun :frown:. Eikä mulla edes ole pääkkiksiä :(.
 

P1 Rai

West Coast
Liittynyt
3.6.2013
Viestit
3027
Sijainti
Siellä
Kun huomasin pääkkisten olevan loppu, raivorunkkasin itseni uneen. Sikiöasennossa. Se on tää mun hurja luontoni.
 

Dominic

Senior Member
Liittynyt
9.2.2000
Viestit
47813
Sijainti
Turku
Löysin kaksi pääkkistä näppäimistön takaa ja tulin ne nautittuani siihen tulokseen että forumilaisten pitäisi rakastella enemmän toisiaan tai minua.
 
Ylös