Käytät vanhentunutta selainta. Kyseinen selain ei pakosti näytä tätä tai muita sivustoja oikein. Sinun tulisi päivittää selaimesi tai käyttää vaihtoehtoista selainta..
Tänään tuli hankittua purasin.
Maksoi muutaman sentin yli 4 euroa.
Ko. välinettä apuna käyttäen tein samana iltapäivänä 260 euron arvosta laskutettavaa työtä.
Plus kilometrit.
No niin. Tuli tänään kotiin amazon.co.uk:sta tilattuna (noin 79€ kaikkine kuluineen). Onpahan paras ostos pitkään aikaan lyhyen testailun perusteella!
Toistaiseksi ei ole tuohon tarkoitettua ulkoista USB-levyä, mutta USB-liitännän kautta tuohon saa vaikka mitä. Kokeilin WD:n 250 GB levyllä, 2 GB:n maxellin muistitikulla, Sonyn HD-digivideokameralla ja kaikki toimi hienosti. Noh, tolla mun digivideokameralla ei videot toistu usb:n kautta, kun se on HDV-mallinen..
:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:
Täytyy varmaan sijoittaa 1TB -levyyn tässä pikapuoliin.
Kiitos Soneran, meni hermo ja hankin uuden liittymän kera uuden numeron.
Soneran kanssa ei päästy yhteisymmärkseen siinä, että mulla EI OLE OLLUT MINKÄÄNLAISTA KESTOETUSOPIMUSTA viime vuoden marraskuun jälkeen, jolloin kytkyliittymän sopimus päättyi. Menipä siinä sitten vanha legendaarinen 0400 -alkuinen numerokin samalla kun eivät suostuneet sitä luovuttamaan.
PITÄKÖÖT TUNKKINSA prkl.
Tässä ollaan hetki ilman puhelinta mutta eiköhän se uus liittymä kera uuden numeron ens viikon aikana saapune. Vanha kännykkä jää kakkoskännyksi.
Alan ymmärtämään miksi Nokia menettää markkinaosuuksia. Vaikea pirulainen käyttää näin yhden illan räpläilyillä kun edellinen nokialainen oli 10 vuotta sitten. Kyllä mä muut puhelimet olen alta aikayksikön ymmärtäny ja oppinu ja vähän on ollut "älyäkin" seassa.