Ei haise kaasulta, herra komissario.Popeda.
Joka kerta, sama jätkä, pilaa kaiken ilon. Palkinnoksi saat keskisormea. Hitto vie!
Siis voitinko mä??? Ikinä en oo autotivaa voittanu!!! Kiitti keskarista.Joka kerta, sama jätkä, pilaa kaiken ilon. Palkinnoksi saat keskisormea. Hitto vie!
EDIT: Äh, edit se oli Oldez kun viimeksi torppasi.Joka kerta, sama jätkä, pilaa kaiken ilon. Palkinnoksi saat keskisormea. Hitto vie!
Tässä lisää pojotusta keskeltä kämmentä. Neuvostoliiton ykkösauto viiskyt- ja kuuskyt luvulta. Nykyään oligarkkipiireissä jo jonkinlainen sijoituskohde ja silmäterä. Näyttää aika vahvasti aikaansa vuosikymmenen taakse jenkiltä, eli nelkytluvun Buickilta. Neuvostoliitossa moottorina suora kuutoinen, jenkeissä oli suora kasi.Siis voitinko mä??? Ikinä en oo autotivaa voittanu!!! Kiitti keskarista.
Kukaan ei ole voittanut yhtään mitään. FYI, Balthazar. Sorry. Vaikkakin linkki on juuri oikea.Balthazar sanoi:GAZ-12 (ZIM). Mitä voitin?