Ja viestissä #2 ois Jonin uus posekuva.Sanotaanko nyt vaikka niin, että sulkisi pois sitäkään vaihtoehtoa, että noin 70-vuoden kuluttua jollain keskusteluforumilla joku perustaisi otsikon nimeltään "Oliko jjv:n ampuminen väärin?".
Ja viestissä #2 ois Jonin uus posekuva.Sanotaanko nyt vaikka niin, että sulkisi pois sitäkään vaihtoehtoa, että noin 70-vuoden kuluttua jollain keskusteluforumilla joku perustaisi otsikon nimeltään "Oliko jjv:n ampuminen väärin?".
Verhokankaisiin sonnustautunut Marimekko-armeija unikkokuvioisella panssarivaunullaan kaappaa minut. 15 vuotta facesittingiä Paakkasen palatsissa. Hetkiä.Sanotaanko nyt vaikka niin, että sulkisi pois sitäkään vaihtoehtoa, että noin 70-vuoden kuluttua jollain keskusteluforumilla joku perustaisi otsikon nimeltään "Oliko jjv:n ampuminen väärin?".
Niinhän sä kuvittelet. Todellisuudessa Tukiaisen vankeusrangaistus muutetaan yhteiskuntapalveluksi ja näinollen koko paska suoriutuu vartin facesittinginä Tuksun alla, mikä tosin epäilemättä vastaa intensiiviteetiltään 15 vuotta Paakkasilla. Vähintään.15 vuotta facesittingiä Paakkasen palatsissa. Hetkiä.
Itse asiassa ei kepitä. Yliaktuaari on aktuaariosaston pomo.Niin mäkin. Mutta yliaktuaari kepittää ylittömän noin 107-0.
Toi on gubbe on takuuvarmasti työtön tyhätasku ja noi kissat tykkää siitä pelkästään sen luonteen vuoksiNämäkö ne on pitäneet Knoukan kiireisenä?
![]()
Jaahas, taitaa Alpun privaboxi täyttyä melkosella vauhdilla.Jos mä oisin nainen niin antaisin ennemmin Jonille kuin tolle näädälle.
http://suomenkuvalehti.fi/kuvat/2012/02/25/helsinki-j251119vToi on gubbe on takuuvarmasti työtön tyhätasku ja noi kissat tykkää siitä pelkästään sen luonteen vuoksi![]()
Näin se menee. Miehiä kiehtoo naisissa perse ja tissit. Naisia kiehtoo miehissä raha ja valta.
Aseksuaalit. Aseseksuaaleista en mene sanomaan mitään.Kummat on fiksumpia?![]()
*fap fap fap*Niinhän sä kuvittelet. Todellisuudessa Tukiaisen vankeusrangaistus muutetaan yhteiskuntapalveluksi ja näinollen koko paska suoriutuu vartin facesittinginä Tuksun alla, mikä tosin epäilemättä vastaa intensiiviteetiltään 15 vuotta Paakkasilla. Vähintään.
Mut, mut eihän TUO ole rangaistus.Niinhän sä kuvittelet. Todellisuudessa Tukiaisen vankeusrangaistus muutetaan yhteiskuntapalveluksi ja näinollen koko paska suoriutuu vartin facesittinginä Tuksun alla, mikä tosin epäilemättä vastaa intensiiviteetiltään 15 vuotta Paakkasilla. Vähintään.
Takista jo näkee, että persaukinen on.
Toki mahdollisuus on myös siinä, että hänellä on VALTAVA........n hieno luonne ja suomenruotsalaisuushan on tunnetusti aina kovaa valuuttaa.Toi on gubbe on takuuvarmasti työtön tyhätasku ja noi kissat tykkää siitä pelkästään sen luonteen vuoksi![]()
Ja hankkia hyljetakki, -lapikkaat ja -lapaset.Jonin pitäis alkaa suomenruotsalaiseksi ja kasvattaa luonne.