Albert Oil
Hippi ja juntti
Klo 15.02 Pyryf:n pää on räjähtänyt atomeiksi ja luemme tästä välikohtauksesta huvittuneina huomisesta Hervannan Sanomista.
Klo 15.02 Pyryf:n pää on räjähtänyt atomeiksi ja luemme tästä välikohtauksesta huvittuneina huomisesta Hervannan Sanomista.
Hah hah, Eijumalauta, pää irtos kaverilta! Heh heh!
Tosi hidas kirjottaa ilman päätä.
Hävettää, en jaksa olla näin nolo tyyppi, fakfakfakfakfak!
No, onneksi nyt tulee Eläintenpelastustiimi.
<Thyella> huh
<Thyella> oon niin timmissa kunnossa tan muuton jalkeen et ku pullistan lihaksia ni vaatteet repee
<Thyella> asun 5. kerroksessa eika oo hissia
<Thyella> tanaan pitais viela tosiaan kirjahylly kantaa sinne
Eikös se yleensä ole nainen joka näyttää kaapin paikan? Oli eksä tahi ei...Vasyttaa, on pienoinen krapula, mies teki selvaksi etta tanaan on pakko vieda viimiset kamani helvettiin tasta asunnosta.
Eikös se yleensä ole nainen joka näyttää kaapin paikan? Oli eksä tahi ei...
Nyt on semmoinen että tunteet sekoilee koko ajan puolelta toiselle. En tiedä yhtään millä mielin sitä menee nukkumaan.
Odota hetkeä, että on hyvä fiilis ja sit lyöt ittees kaulimella päähän.
Aamulla sitten porukat kysyy "ootsä juonu?"
Hyvinkin taajaan. Vettä, mehua, maitoa, limsaa, olutta jne...
Krapula maitohumalasta?
Mulla kans outo fiilis, oon roudannu niin painavia laatikoita 5. kerrokseen ilman hissia etta en meinannu saada unta illalla. Paa ei toimi. Ois niin monta asiaa mita pitais tehda, mut en tiia mista alottaa. :dunno:
Väsytää niin maan pershkeleesti. Ja vasemman käden etusormen nivel kipeä
Mistä voi johtua:confused: