Mielialasi ja päällimmäinen tunteesi just nyt?

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja Olga
  • Aloituspäivämäärä Aloituspäivämäärä
Yleensä joko tsemppaavaalla tai tsempattavalla on ns. koira haudattuna. Varsinkin jos ovat eri sukupuolen edustajia. Eli tsemppaavan aivon takalohkossa on takaapäin-ajatuksia. Tosin ylläolevassa tapauksessa tsempattava saattaisin nukahtaa kesken jos kello on 15-19 välillä. Se haittaisko tämä tsemppaavaa on pohtimisen arvoista.

Ei kai siellä vain lueta toisten unipostauksia. Pitääpä laittaa sinne vähän Viiviä ja Wagneria sekaan, niin jää lukematta. :wink:

1135269925390.gif
 
Hyvä fiilis. Mietiskelin tossa äsken vuosi sitten tapahtuneita juttuja, ja tajusin miten hyvin mun asiat onkaan nyt, vaikka vieläkin on pitkä matka edessä.
 
Huisi mieliala sekä päällimmäinen tunne. Jos käyttäisin hymijöitä, voisin laittaa sellaisen keltaasen tähän nytten.
 
Ketuttaa, kun en nähnyt miesten syöksylaskua. Mun tuurilla Romat pärjäsi loistavasti ja Bobe voitti.
 
Semianaalinen.

Tunnin päästä alkaa neljän päivän vapaat ja ei kertakaikkiaan mitään järkevää tekemistä niiden ajalle.
 
Ylös