Vai onko tää nyt joku Raasun oma sääntö?
Ehdotan että linkki toimitetaan McRäkälle, tahtoi se sitä tai ei.
Tässä onkin se Forumistin ja forumistin ero: Forumisti on pääsääntöisesti tavannut toiset ainakin kerran eläessään ja forumisti huutelee puskasta ja aiheuttaa lähinnä eripuraa ja riitaa.
Tässä napsahti pitkä banni, mutta hyvin pystyttiin läpsimään käsiä yhden osapuolen kanssa viikko sitten kun nähtiin forumtilaisuudessa. Itselläni ainakin kivi vierähti rinnalta sen jälkeen
[halipusihymiö]
Mieti että kumpi haluat olla jatkossa. Olen itse nähnyt ja kokenut että paljon saa anteeksi täällä töppöilyjä, mutta vähän se kannattaa vastaankin kyllä itse tulla ja olla lakki kiltisti kourassa kun sen paikka tulee.
Olen takuuvarma että jos kerran tulisit johonkin livenä paikalle, kommentit puoleen jos toiseen laimentuisivat takuulla.
Harkitse edes asiaa.
Toivon mukaan nomin isä saa armon oikeudessa, sentään elänyt jo Ruotsinvallan aikana.
Tässä onkin se Forumistin ja forumistin ero
Ja se, ettei räikkä saa linkkiä ei ole minkään sortin veetuilua.
Mihinkäs tällainen sijoittuu kirjaimistossa, joka ei ole tavannut kuin laurifaaraobertan ja Estiksen (kevyessä kesämekossaan). Ei yhdessä tosin (automaattisesti käsin, tosin)...
Ketjun aloituksessa meikäläisen erikseen mainitseminen ei ole vittuilua? Kaikille muille foorumin nikeille linkki kyllä heltiää olipa sitten rekattu päivä tai 2kk sitten? Juu ei tietenkään ole vittuilua tämä.![]()
Kirjoitin, että sinulle en aio linkkiä jakaa. En kirjoittanut mitään siitä, että koska olisi pitänyt rekkautua jne. Tai edes millä kriteerein urlin olisin antanut. Soon herran...eli mun "käes".Ketjun aloituksessa meikäläisen erikseen mainitseminen ei ole vittuilua? Kaikille muille foorumin nikeille linkki kyllä heltiää olipa sitten rekattu päivä tai 2kk sitten? Juu ei tietenkään ole vittuilua tämä.![]()
Kirjoitin, että sinulle en aio linkkiä jakaa. En kirjoittanut mitään siitä, että koska olisi pitänyt rekkautua jne. Tai edes millä kriteerein urlin olisin antanut. Soon herran...eli mun "käes".
Ikävää, että veit tämänkin toikin ihan harhapoluillle. Olisit tyytynyt siihen mitä saat...tai siis et saa.![]()
Haluaisin lukea linkin, ihan sen takia että McRäkältä ei pysty.
että linkin saa kuka tahansa tällä foorumilla (eli maailmassa), paitsi McRäkä? Eikö sussa ole miestä myöntää että kyseessä on suora henkilökohtainen vittuilu? :ahem:
Jos kerta pidätät itselläsi oikeuden päättää jaatko linkin vai et, miksi alustuksessa mainitset ainoastaan että nimimerkki McRäkä ei sitä saa?Olisiko ollut korrektimpaa laittaa noin kuten nyt kirjoitit, koska nykyisellään tosta alustuksesta saa käsityksen että linkin saa kuka tahansa tällä foorumilla (eli maailmassa), paitsi McRäkä? Eikö sussa ole miestä myöntää että kyseessä on suora henkilökohtainen vittuilu? :ahem:
Ja tän toikin paskomisesta saat tällä kertaa syyttää vaan itteäs. :thumbup: