Ei niin. Mutta kummat meitä ei kiinnosta?S.A sanoi:Tuskinpa täällä ketään mun seksin harrastamiset tai harrastamattomuudet kiinnostaa.
Arvaa.Mehe Rienarsuo sanoi:Ei niin. Mutta kummat meitä ei kiinnosta?
Ei voi arvata jos on varmaa tietoa.S.A sanoi:Arvaa.
Tiedä sitten.Mehe Rienarsuo sanoi:Ei voi arvata jos on varmaa tietoa.
Naiset. Jos niiltä kysyy jotain, niin ne on varmoja, ettei toista kuitenkaan kiinnosta, sitten kuitenkin ne kertoo likipitäen koko elämäntarinansa PAITSI sen, mitä kysyit, ja ihan pyytämättä. Ja arvatkaa kiinnostaakoS.A sanoi:Tuskinpa täällä ketään mun seksin harrastamiset tai harrastamattomuudet kiinnostaa.
Nimimerkki S.A on varmaan hakenut sanontaa Are you happy now? tässä tapauksessa.:ahem:S.A sanoi:No perkele:
1
Are you happy no?
/me slaps Jones around a bit with a large troutJones sanoi:Nimimerkki S.A on varmaan hakenut sanontaa Are you happy now? tässä tapauksessa.:ahem:
:doubtful:S.A sanoi:/me slaps Jones around a bit with a large trout
:nope:S.A sanoi:Jollain kierolla tavalla mä rakastan tota Jonesta.
NO EI TODELLAKAAN! :nope:Jones sanoi::nope:
EI MEE HYVIN SULLAKAAN:thumbfh:![]()
Eiq alax mun sätti-bestixex niinq?Jones sanoi:Seuraavaks pyydät mua sun sätti-isäksi?:doubtful:
Sillä on jo OoPee, itseänikin harmitti kovin:nope:S.A sanoi:Jollain kierolla tavalla mä rakastan tota Jonesta.