Miguel
beagle
Mulle iski taas hepuli juuri ennen nukahtamista. :nope:
no niin mukku...Tblair sanoi:HDTV-formaatti...voi jumalauta sentaan....
:doubtful:
Niin mutta nehän ON epäonnistuneitaNopeahuoli sanoi:Mista tietaa, etta on tulossa vanhaksi? Siita, etta nuorilla on juttuja mista itsella ei ole mitaan hajua. Ja kun niista saa hajun, niin pitaa niita epaonnistuneina tmv.
it däsönt mätö if juur pläk oor vait :doubtful:Nopeahuoli sanoi:Taka tum tah, hii hiiiii! Billy Jean, not my lover, tah, we are the wooooorld, we are the childreeeen.... ei bii sii, you and me....
:ahem:
Hiii hiiiii!
Juu toi "mieshenkilö" kuulostaa perin oudoltaNopeahuoli sanoi:Miihkalin oikeudenkaynnin aluksi hanelle tehtiin DNA testi. Siita saadun tiedon mukaan, Michael Jackson olisi reilu nelikymppinen musta mieshenkilo.
:doubtful: :doubtful: :doubtful: :doubtful:
Ostin valmiin rakennussarjan. Ohjeet olivat käsittämättömän helpot.Tblair sanoi:Teitko lekaharkoista vai ostitko softaversion?
Minullahan oli sellainen, jossa käytin sementtiä sekä valurautaa:ahem: Hyvin toimi, joskin äänieristys ei ollut paras mahdollinen - samoin lämpöä hehkui huomattavastiml sanoi:Ostin valmiin rakennussarjan. Ohjeet olivat käsittämättömän helpot.
Lisää lisenssiavain rautaan. Onnistuin lisäämään väärän avaimen. :jaska: Lisättävä avain tuli valmistajan palvelimelta tuoterekisteröinnin käutta.
Taidan kokeilla kotona rakentaa lekahakoista muurin tietokoneen ja adsl-modeemin välille. Pitääkö siinä käyttää sementtiä vai käykö pelkästään pinottu kevytharkko?
Jos Acentelua haluat harrastaa, niin kutsu paikalle the one and only acentelija Ace 17ml sanoi:Sain IT budjettiin rahaa.Nyt pääsen hankkimaan välttämätöntä rautaa. Tästä seuraa kylläkin paljon acentamista. Sam, tuletko acentelemaan ... (pullakahvipalkalla?)
Silloin tosin loppuu netin käyttö toviksijaska sanoi:Jos Acentelua haluat harrastaa, niin kutsu paikalle the one and only acentelija Ace 17
No jos Acentelua suunnitteli, niin käsittääkseni tuo oli tiedossa!Jacques sanoi:Silloin tosin loppuu netin käyttö toviksi![]()
Tuohan on turvallista acentelua, ei tarvitse pelätä acennusvaiheessa netistä tulevia matoja.jaska sanoi:No jos Acentelua suunnitteli, niin käsittääkseni tuo oli tiedossa!
ei varmasti! Tarpeen on myös tekstiviestitiedoitukset:ml sanoi:Tuohan on turvallista acentelua, ei tarvitse pelätä acennusvaiheessa netistä tulevia matoja.![]()
Mulla on yks malesialainen asiakas. He pyytävät tukea ilmoittamalla huonolla englannillajaska sanoi:ei varmasti! Tarpeen on myös tekstiviestitiedoitukset:
"Setup is starting windows"
"blue screen"
"uusiks meni"
.. tuota pari kertaa
"Nyt toimii windows ... mutta mikään muu ei sitten toimikaan"
"tässä koneessa ei muka ole verkkokorttia"
jne.