Se jälkimaku noissa outo.Kyllä kaikki sellaiset, joissa pitäisi olla joku (sähäkkä) maku, yleensä valmisruokana on aika vitsi. Esim. lasagne tms.
Tuossa ällöttää lisäksi tuo määrä. KILO!![]()
:yuck:
Parasta noissa on se suojakaasun haju, kun paketin avaa. Nam.Kaikki "jauheliha"tuotteet. Ihan oikeesti oon saletissa, että paskakaan ei maistu niin paskalta kuin eineslihapullat. Laatta lentää.
Oon joskus kokeillu tuunata niistä jotain syömäkelpoista. No can do.
Vähän kuin anaalinhaju aamuisin.Parasta noissa on se suojakaasun haju, kun paketin avaa. Nam.
Siis se suojakaasu mitä noihin laitetaan on hajutonta... Se on se ruoka mikä siinä Tuoksuu.Parasta noissa on se suojakaasun haju, kun paketin avaa. Nam.
Ostin just eilen paketin eineslihapullia. Saa nähä miten ens viikolla maittaa. Viime kerrasta on jo aikaa.Kaikki "jauheliha"tuotteet. Ihan oikeesti oon saletissa, että paskakaan ei maistu niin paskalta kuin eineslihapullat. Laatta lentää.
Oon joskus kokeillu tuunata niistä jotain syömäkelpoista. No can do.
EIKÄ?!Siis se suojakaasu mitä noihin laitetaan on hajutonta... Se on se ruoka mikä siinä Tuoksuu.
Se suojakaasu on typpeä ja hiilidioksidia... Molemmat ovat hajuttomia kaasuja.EIKÄ?!Puhut paskaa?
Minua on ohjattu harhaan!Se suojakaasu on typpeä ja hiilidioksidia... Molemmat ovat hajuttomia kaasuja.