Huomenta!
Selkä kramppas kesken unien aika veemäisen 'makeesti' aamuyöllä. Kiva herätä kun on ihan jumissa ja tajuton särky selässä. Eli eilinen autolla huristelu maksoi sitten tuon verran. Kävin ottamassa Buranan, mutta ei se kerennyt tehoamaan vaikka jumppasin peiton alla ihan mielettömästi.![Big grin :D :D](data:image/gif;base64,R0lGODlhAQABAIAAAAAAAP///yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7)
Keskiviikkona sain sähköhoitoa selkään ja lihakset laukesivatkin aika mukavasti. Eipä ole rentona enää.:thumbfh:
Jaahas, virmasta soitettiin ja sanottiin että etäyhteydet ei pelaa.:alppu: Eipä tarttee sitten härkkiä tilauksia tai tarjouksia.![Eek! :eek: :eek:](data:image/gif;base64,R0lGODlhAQABAIAAAAAAAP///yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7)
Selkä kramppas kesken unien aika veemäisen 'makeesti' aamuyöllä. Kiva herätä kun on ihan jumissa ja tajuton särky selässä. Eli eilinen autolla huristelu maksoi sitten tuon verran. Kävin ottamassa Buranan, mutta ei se kerennyt tehoamaan vaikka jumppasin peiton alla ihan mielettömästi.
Keskiviikkona sain sähköhoitoa selkään ja lihakset laukesivatkin aika mukavasti. Eipä ole rentona enää.:thumbfh:
Jaahas, virmasta soitettiin ja sanottiin että etäyhteydet ei pelaa.:alppu: Eipä tarttee sitten härkkiä tilauksia tai tarjouksia.