Kysymyksiä moderaattoreille ja ylläpidolle, vol 107

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja Moderaattorit
  • Aloituspäivämäärä Aloituspäivämäärä
Status
Ei avoinna uusille viesteille.
Mitä? Oliko sinne kielletty kirjoittamasta :thumbfh:

Joku vois käydä sitten koko kyseisen toikin läpi ja poistaa se kaikki kuona jota siellä on, kuten

http://www.f1-forum.fi/vb/showpost.php?p=1910392&postcount=1755

Palautettiin asianomaisen pyynnöstä koska koettiin asianmukaiseksi jättää korjaus asian tiimoilta, kun aika moni oli jo tuon - ilmeisen aiheettoman - syytöksen ehtinyt lukea.


Jos KAIKKI offtopic-keskustelu pitäisi täältä siivota, niin Antin pitäisi palkata päätoiminen moderaattori. Osa jutuista jää paikalleen ihan vaan siksi, että ne on jo ohitettu (sivu vaihtunut tjms. ja homma rullaa eteenpäin). Kaikkea ei ikinä saa siivottua.

Ja kymmenet ja taas kymmenet vastaavat postaukset.

Sitähän se moderoiminen on.

Maailmassa ei viina riitä kaiken siistimiseen.
 
Kymysys. Saako tähän veebullettimeen tuonne toikin alareunaan noita navigointilinkkejä? Siis meinaan noita Keskusteluforum > F1-Forumin ylläpito > jne. Onhan tuolla tuo forumjumppi mutta nuo linkit olis paljon kätevämmät.

Tähän en saanut vielä minkäänlaista vastausta. Asiasta jotain ymmärtävä valaiskoot?
 
Miksi kaksi loistavaa toikkia laitettiin lukkoon vapaan puolella? On kiva saada välillä uusia juttuja.:dunno:
 
Mitenkäs kauan ne vanhojen VIPpien oikeudet säilyvätkään samanlaisina kuin VIP2012 -maksulla forumin 'pelastaneiden'? :confused:
 
Eiliset kuohunnat siirretty tuonne "Kommentteja moderaattoreille" -ketjuun. Siinä meni jokunen kysymyskin sinne samalla, mutta tuo vyyhti oli parempi (IMHO) siirtää yhtenä nippuna.

Mitään ei ole poistettu, eli jos tänne postaamasi viesti ei ole täällä on se tuossa toisessa ketjussa.
 
Eiliset kuohunnat siirretty tuonne "Kommentteja moderaattoreille" -ketjuun. Siinä meni jokunen kysymyskin sinne samalla, mutta tuo vyyhti oli parempi (IMHO) siirtää yhtenä nippuna.

Mitään ei ole poistettu, eli jos tänne postaamasi viesti ei ole täällä on se tuossa toisessa ketjussa.

Minkäköhän vuoksi tuo vastaukseni Olgan edellä esittämään kysymykseen, joka on edelleenkin tässä ketjussa, siirtyi sinne? :doubtful:
 
Jaaha, mikähän oli syy poistella viestejä Kimi osiosta?
 
Jaaha, mikähän oli syy poistella viestejä Kimi osiosta?
Ei täyttänyt asiakeskustelun piirteitä.

Ts. puhuttiin taas jostain aivan muusta kuin Kimin paluusta.

-e-
No Kouvo sen tuossa alempana selittääkin paremmin.
 
Viimeksi muokattu:
Status
Ei avoinna uusille viesteille.
Ylös