Mehe Rienarsuo
Lupaavin tulokas
Mulla ei ole maagisia kykyjä. Mulla on Jippo-sukellusvene. Samariinia saatana.
No nyt siellä kohta kehotetaan miettimään tuhmia ja palkintopallia. No voihan nekin toteutua kyllä. (Siirappipiparia mussuttaa, jakkaralla istuen katselee varikolta A-finaalia hän....)
Mulla on maaginen anaalireikä. Se tekee just sitä, mitä sen ei ikinä olettais tekevän ja paikoissa, joissa sen ei halua tapahtuvan.
Sulkijalihaksen maagisuudesta voidaan väitellä faktojen pohjalta.
Löydät itsesi DTM:n jatkoilta katsomassa kun siirappipiparia lipaistaan ja palkintopalli lähestuu A-finaaliasi. Jakkarakin löytyy asetelmasta.
Jipon mukana tulleet härvelit oli kyllä aika maagisia :ahem:!Mulla on Jippo-sukellusvene. Samariinia saatana.
Jipon mukana tulleet härvelit oli kyllä aika maagisia :ahem:!
Urho Tulitukalta vois napata suunnistustavan.Robottikoura on jäänyt mieleen. Ja Urho Tulitukka, jolta olen perinyt nykyisen hiusmuotini.
Mulla on ajoittain lähestulkoot pelottavankin maaginen kyky onnistua vilkaisemaan kelloa juuri, kun se näyttää lukemaa 22:22.
Sama vika.Mulla on ajoittain lähestulkoot pelottavankin maaginen kyky onnistua vilkaisemaan kelloa juuri, kun se näyttää lukemaa 22:22.
Welcome, Olga.
You last visited: Today at 22:22
Mulla ei ole maagisia kykyjä. Mulla on Jippo-sukellusvene. Samariinia saatana.
Molin itku kurkussa, kun en saanu sitä toimimaan. En tiedä vieläkään miksi!
Oliko sulla sama ongelma kun mulla, eli niin paljon liimaa veneessä että sillä painolla se ei olis noussu kilollakaan samariinia![]()