Örfil
Guest
Suunnitelmana on siirtyä perjantaina Nurmijärvelle yhdeksi yöksi, sitten la aamuna Tallinnaan ja palata sieltä maanantaina.
Poliisi hoksauttaa, että mikäli joku tunkeutuu luvatta toisen kotiin
Oulun rakennusvalvonnan kehittämä kokonaisvaltainen laadunohjaus aktivoi eli hoksauttaa rakennuttajia...
Suunnittelen olevani viikon päästä tähän aikaan firman pikkujoulujuhlissa ja vieläpä alkoholin vaikutuksen alaisena.
Oot ihan oikeassa. Aika harva työtön sitä työpaikan pikkujouluissa juhlii. Mä olen vissiin erityisasemassa.Tuohan on ihan mainiota työttömälle.
Huomasin, että masuunin rakentamisessa on aivan jumalaton homma. Jos rakentaisikin Makuunin.
Huomasin, että masuunin rakentamisessa on aivan jumalaton homma. Jos rakentaisikin Makuunin.
Suunnittelen aloittavani opinnäytetyön tekemisen. Aihe on ollut selvillä jo tovin, pitäisi vaan saada itsestään hyvä niskaote nytten pikkuhiljaa.
Sama! Vuos sitten hyväksytin aiheen ja sen koomin homma ei ole edistynyt.
Tehkää nyt vittu jotakin. Viisastelee maisteripappa amk;laisille. Ajakaa vaikka jotakin kaivuria että saatte motivaatiota. Kohta 40 elämää, fuck!½, antaa palaa nuoret kollit! Saatanan vesipussit. Ei teistä ole mihinkään. Koetakaa nyt tosissaan kumminkin.