Juu, ei oikein ole meikalaisella onnistunut tanne paaseminen tanaan...Originally posted by OoPee:
<STRONG>Taitaa toimia f1-forumikin minimimiehityksellä, kun taas vaihteeks heittää erroria
</STRONG>
Tervetuloa uima-altaan "omistajiin". Nyt siita saanee taas mainita?Entiset asukkaat on vielä rakentanu siihen puutarhaan vielä uima-altaan (sellanen maanpäällinen ja läpimitaltaan yli kolmemetrinen), niin että kelpaa sitten kesällä pulikoida
ja grillataan tiätty niin maan perkeleesti!
Joo, sopimuksia ei oo vielä tehty, joten periaatteessa homma voi tietty vielä peruuntua, mutta eiköhän tuo tällä viikolla selviä lopullisesti. Mutta kun nimet on paperissa, niin perustetaan me Myllis vaikka ihan ikioma uima-allastopikkiOriginally posted by Myllis:
<STRONG>Tervetuloa uima-altaan "omistajiin". Nyt siita saanee taas mainita?
Millos meidat kutsutaan grillipartyihin?</STRONG>
Mina olen mukana, mutta suosittelen ajankohdaksi Perjantaita, ja kello 15:00 - 15:30...Originally posted by Tblair:
<STRONG>HAASTE!!
Mina haastan kaikki ulkomaanpellet golfturnaukseen (www.electrotank.com). Sovitaan puolen tunnin sessio johonkin aikaan kun kaikilla on vapaata. Ilmoittautumisia otetaan vastaan tiistaina 22.10.2001 lahtien. Haaste koskee vain ulkomaanpelleja. Nimia alle kiitos!
![]()
</STRONG>