KröhömEi se noin mennyt. Päinvastoin. vastoinpäin :
Nimimerkkini päätyi minuun :thumbfh:
Pöhkiksestä tuli Puolipöhkö, kun se sai puoliksi lääkityksen kohdilleen.:thumbup:
![]()
![]()
Mun nikin kehitys älykkään suunnittelun tulosta.
Huh huh, olipa ratki riemukasta. Ei meinaa millään nauru ja kyyneleet loppua.
Antaisit Mehen tai Knoukkarin kokeilla ja ota mallia.![]()
Kiitos tarjouksesta, mutta mä oon ollu jo puoltoista vuotta ilman.Tapelkaa ni saatte tupakkaa.
Pitkä selibaatti. Et ole käteen vetänyt välillä?Kiitos tarjouksesta, mutta mä oon ollu jo puoltoista vuotta ilman.
Mä oon ollu ilman koko elämäniTapelkaa ni saatte tupakkaa.
Ai sullaPitkä selibaatti. Et ole käteen vetänyt välillä?
Pelottaa ajatus siitä, mikä on normaalia kaverille, joka ei pysty treenaamaan saati selvis siitä puolikkaasta.Ai sulla
No se on varmaan ihan normaalia puolikkaan mieheltä![]()
Olisko nyt Moe parempi, että keskittyisit tuon oman itsesi huikean ja uskomattoman saavutuksesi nauttimisesta ihan hiljaa itseksesi, etkä suoltais tota muiden, jotenkin mukamas sua huonompien foorumilaisten, aliarvioivaa paskaa tänne. Siellä alkaa olla aura-autojakin liikenteessä, että jos keskittyisit niihin, vai alkaako olla sen verran kilometrikorvauksia tilillä että vois vaihtaa autoa.Pelottaa ajatus siitä, mikä on normaalia kaverille, joka ei pysty treenaamaan saati selvis siitä puolikkaasta.![]()
Paskapuhetta. En oo kuullukaa.Eikö se seurustellu siskos kanssa vähän aikaa?
En mä mitään tiedä, kunhan lässytän.Muako meinaat?
Mistä mut tunnet?
Tai mistä mä sut tunnen?
Hähää, jätkä veti herneet.Olisko nyt Moe parempi, että keskittyisit tuon oman itsesi huikean ja uskomattoman saavutuksesi nauttimisesta ihan hiljaa itseksesi, etkä suoltais tota muiden, jotenkin mukamas sua huonompien foorumilaisten, aliarvioivaa paskaa tänne. Siellä alkaa olla aura-autojakin liikenteessä, että jos keskittyisit niihin, vai alkaako olla sen verran kilometrikorvauksia tilillä että vois vaihtaa autoa.
Kato kun sulla ei ole mitään käsitystä siitä, mitä kukin haluaa tai pystyy tekemään tai treenaamaan.
Juu juu on se kova jätkä se JA. Veti PUOLIKKAAN matkan riaaatlonista, vaikka oli polvet niin paskana että lääkäri sanoi ettei niillä saa juosta.
On se hurja teko. Vaikka toiset saattais pitää tyhmänä.