öö ruz sanoi:Vaikuttaisi siltä että kusessa ollaan. Punaiset meni kyllä aika kovaa.
Rusina sanoi:Tietysti emme tiedä..voihan olla, että monet tiimit ajoivat moottorirajoittimet päällä tuolla...McLaren ei tehnyt näin.
Hurmurisija sanoi:Coulthard oli muuten harjoituksissa Kimiä nopeampi. Tästä ei tietenkään voi päätellä mitään, mutta tuli mieleen, että olisiko mahdollista, että uusi auto on ominaisuuksiltaan sellainen, että se sopii paremmin Davidille kuin Kimille. Luuletteko, että Kimi on Davidiin nähden yhtä ylivoimainen kuin viime vuonna? itse epäilen, että ero ei ole likikään yhtä selvä.
ml sanoi:Itse en seurannut lähetystä, mutta luin että Schumi ajoi jonkin kohdan hieman leveäksi. Nyt ois myrkkyä vetää autoa rusinaksi harjoituksissa. Ferrari ei ainakaan säästellyt, tai sitten heidän autonsa on näin nopea säästöliekilläkin ajettuna. :eek!:
Charlie sanoi:Toisaalta olen mielissäni Bridgestonen pärjäämisestä hurjasta Michelin-hypetyksestä huolimatta. JJ oli toisen harjoitusjakson lopussa äänessä, ja muisti taas mainostaa Michelinin erinomaisuutta tyyliin "kuinkahan paljon nopeampi Ferrari olisikaan Michelinin renkailla?"
Kimi on kyllä oikeassa siinä että Melbourne sopii Bridgestonelle, kuten edellisinä vuosina.Karpow sanoi:Kimin komentti antaa pienen toivonkipinän siitä, että Ferrarien ylivoima kaventuu vielä. Katsotaan nyt sitten paljonko se kaventuu... Eroa kärkeen on kuitenkin karmeasti.
:frown: [/B]